niewidomi24.pl

Polski Związek Niewidomych

Koło Powiatowe w Kościerzynie

ul. Traugutta 7/7

83-400 Kościerzyna

www.niewidomi24.pl

kontakt@niewidomi24.pl

facebook 

Licznik odwiedzin: 736265

 

 

dowiedz się więcej

Aktualności

2019.05.27

Informacja - wycieczka


Planowany przebieg wycieczki :

DZIEŃ I Przyjazd do Gdańska i zwiedzanie z przewodnikiem Głównego Miasta (do 3h): Ul. Długa (Dom Uphagena, Ratusz Głównego Miasta Gdańsk) Długi Targ (Neptun, Dwór Artusa) Długie Pobrzeże (Żuraw) Ulica Mariacka Kościół Mariacki (wstęp) Przejazd do Sztutowa, zakwaterowanie Obiadokolacja, nocleg .

 DZIEŃ II Śniadanie, Spotkanie z przewodnikiem i wyjazd na Kanał Elbląski. Rejs po kanale Ostródzko-Elbląskim przez cztery pochylnie (Buczyniec, Oleśnica, Jabłonki, Jeleń) Zakończenie rejsu miejscowości w Jelenie i transport do Elbląga Czas wolny w Elblągu Powrót do Sztutowa, obiadokolacja, nocleg

DZIEŃ III Śniadania, wykwaterowanie Wyjazd do Malborka i zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Krzyżackiego: Zamek Średni z siedzibą wielkiego komtura z wielkim refektarzem, Zamek Wysoki z salą kapitulną, skarbcem, kościół zamkowy NMP oraz potężne mury. Muzeum Bursztynu oraz wystawa uzbrojenia średniowiecznego Wyjazd do domu.

Cena zawiera: - transport autokarem – Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym na Mierzei Wiślanej, pokoje 3,4 osobowe z łazienkami – Wyżywienie zgodnie z programem (2 x śniadanie i 2 x obiadokolacja) – Zwiedzanie z przewodnikiem Gdańska, Malborka, Kanał Elbląski – Bilety wstępu do następujących obiektów: Kościół Mariacki, Zamek w Malborku, Kanał Elbląski – Parkingi dla autokaru – Ubezpieczenie NNW

Ilość miejsc ograniczona, ze względu na konieczność dokonania przedpłaty , chętnych prosimy o uregulowanie wpisowego w biurze koła do 15.07.2019r.